Strona główna


Ptasie forumPtaki

- zdjęcia, opisy, opowiadania

     

Galeria zdjęć ptaków i nie tylko

- dostępne dla każdego

     

Filmy o ptakach

     

Opowiadania o ptakach


Bunkry

w okolicy Łomży

Wędkarstwo

-gdzie na rybki w okolicy Łomży?
Opowiadania wędkarskie


Złodzieje nad Narwią

- wycinka drzew nad wodami

Ciekawe strony


O autorze


O mnie - kilka słów o autorze strony

      Witam wszystkich na mojej stronie. Nazywam się Tomasz, mieszkam w okolicach Łomży, po 31 latach życia w mieście - wyprowadziłem się na wieś.
Strona jest ściśle związana z moimi zainteresowaniami. Znajdziesz więc u mnie cosik dla wędkarzy, cosik dla miłośników przyrody, ptaków, bunkrów.
      Interesuję się fotografią, głównie ptaków, przyrodniczą.
W galerii-ptaki możesz zobaczyć moje skromne osiągnięcia w niełatwej dziedzinie jaką jest fotografia ptaków. Lepsze nie będą - ptaki lubię nadal, ale od fotografii zdecydowanie wolę żeglować i wędkować, a przy tych okazjach obserwacji ptaków nie brakuje...
      Bardzo zależy mi na uświadomieniu, napiętnowaniu ogromu zjawiska jakie występuje nad Narwią w okolicach Łomży, a dotyczy to całego obszaru Polski -Złodzieje nad Narwią Zapraszam do przeczytania działu Ludzie pomyłka Boga i ewentualnej dyskusji po lekturze. Jest to przeróbka mojej pracy zaliczeniowej z filozofii, a powstała w wyniku refleksji na temat co my, ludzie, robimy ze światem.

Nie wiem czy moja strona Ci się spodoba. Chciałbym żeby było na niej dużo treści z różnych tematów, a jednocześnie nie straciła czytelności.
Jeśli uważasz, że coś powinno być inaczej na mojej stronie - napisz, chętnie wysłucham Twoich uwag.